PDF Smart Event Management LLC - Contractor License Hy-Tek's MEET ...
Smart Event Management LLC - Contractor License
Hy-Tek's MEET MANAGER 9:03 AM 6/3/2019 Page 1 MYIA Emerging Elite Athlete - 6/1/2019
Twilight Invitational Choccolocco Park Sports Complex
Results
Girls 6 & Under 60 Meter Dash
===================================================================================
Name
Year Team
Seed
Finals H# Points
===================================================================================
Finals
1 Bothwell, Ashley
Fast Feet fo
9.00
11.24 2 10
2 Lee, Alani
City of Anniston
11.62 1 8
3 Crawford, Ja'Liyah
Bham Speedsters
13.23 2 6
4 Campbell, Aazaia
Fast Feet fo
10.85
14.04 2 5
5 Foster, Kalani
Fast Feet fo
x14.09 1
6 Moore, Alyson
Ko. Flamez
14.30 2 4
7 Mcneal, Amari
Pure Elite
13.00
15.22 2 3
Girls 7-8 60 Meter Dash
===================================================================================
Name
Year Team
Seed
Finals H# Points
===================================================================================
1 Lewis, Erynn
Ko. Flamez
10.72 3 10
2 Armstead, Bri-Niyah
City of Anniston
10.88 2 8
3 Marshall, Khloe
Gadsden Burners
11.17 2 6
4 Mccary, Kyla
Alabama Stri
11.35 3 5
5 Burson, Charlotte
Bham Speedsters
11.66 2 4
6 Whitten, Si'Yanni
Tricity Youth Track
11.78 3 3
7 Monroe, A'Aliyah
City of Anniston
11.80 3 2
8 Hall, London
YMCA of Grea
11.99 1 1
9 Doniver, Kenya
YMCA of Grea
12.85 1
10 Jones, Kenasia
City of Anniston
x13.34 1
Girls 7-8 100 Meter Dash
===================================================================================
Name
Year Team
Seed
Finals H# Points
===================================================================================
1 Harris, Kamryn
City of Anniston
16.47 2 10
2 Lewis, Erynn
Ko. Flamez
16.20
16.59 2 8
3 Parmer, Destinee
Gadsden Burners
17.08 1 6
4 Jackson-Ashley, Marqueta
YMCA of Grea
15.00
17.40 2 5
5 Nord, Madison
Ko. Flamez
16.50
17.47 2 4
6 Burson, Charlotte
Bham Speedsters
18.12 1 3
7 Hall, London
YMCA of Grea
18.47 1 2
8 Smith, Laila
Unattached
18.71 2 1
9 Byers, Janyla
Gadsden Burners
18.87 2
10 Doniver, Kenya
YMCA of Grea
13.42
x20.76 2
11 Mccary, Kyla
Alabama Stri
21.16 1
12 Burton-Smith, Kaylyn
Alabama Titans
21.20 1
13 Mcannally, Kennedy
Alabama Titans
23.22 1
Girls 9-10 100 Meter Dash
===================================================================================
Name
Year Team
Seed
Finals H# Points
===================================================================================
1 Taylor, Joy
YMCA of Grea
16.23
15.24 2 10
2 Fuller, Tori
YMCA of Grea
13.00
15.46 2 8
3 Taunton, Ariel
Ko. Flamez
14.99
15.50 2 6
4 Smith, Leah
Unattached
15.81 1 5
5 Rucker, Jaleah Marie
Alabama Stri
15.82 1 4
6 Sutton, Aaliyah
Alabama Nightmares
15.99 2 3
Smart Event Management LLC - Contractor License
Hy-Tek's MEET MANAGER 9:03 AM 6/3/2019 Page 2 MYIA Emerging Elite Athlete - 6/1/2019
Twilight Invitational Choccolocco Park Sports Complex
Results
....Girls 9-10 100 Meter Dash
7 Nolan, Braelyn 8 Parmer, Aveiona 9 Hall, Cailyn 10 Jones, Keniya 11 Haynes, Quaniyah 12 Mccoy, Hannah-2
City of Anniston Gadsden Burners Unattached City of Anniston Fast Feet fo Alabama Stri
16.00 15.30
16.28 1 2 16.46 2 1 16.82 2 16.87 1 17.27 2 18.60 2
Girls 11-12 100 Meter Dash
===================================================================================
Name
Year Team
Seed
Finals H# Points
===================================================================================
1 Rone, Somer
YMCA of Grea
12.33
13.44 2 10
2 Patton, Aubreiana
City of Anniston
13.68 1 8
3 Chandler, Diamonique
Unattached
14.00
14.42 2 6
4 Carr, Asia
City of Anniston
14.45 2 5
5 Crawford, Ja'Khyla
Bham Speedsters
14.54 2 4
6 Doniver, Aleyiah
YMCA of Grea
15.40
14.77 2 3
7 Taylor, Nia
YMCA of Grea
13.46
x14.82 2
8 Reed, Christiyuna
City of Anniston
x15.11 1
9 Byers, Jahleah
Gadsden Burners
15.46 1 2
10 Coney, Sydney
Bham Speedsters
15.55 2 1
11 Morman, Alexia
Tricity Youth Track
15.58 1
12 Howard, Madison
Alabama Stri
15.77 2
13 Tinsley, Dahja
Bham Speedsters
x15.79 1
14 Jakes, Jayla
Tricity Youth Track
15.89 1
Girls 13-14 100 Meter Dash
===================================================================================
Name
Year Team
Seed
Finals H# Points
===================================================================================
1 Gibson, Hannah
Alabama Stri
13.27 1 10
2 Walker, Jordyn
Unattached
13.86
13.29 2 8
3 Robinson, Latia
Pure Elite
15.80
13.46 2 6
4 Woods, Jimelia
Pure Elite
13.50
13.54 2 5
5 Foster, Kiarra
City of Anniston
13.91 1 4
6 Edwards, Keri
Unattached
12.75
13.92 2 3
7 Messer, Kensley
Tricity Youth Track
14.20 1 2
8 Scott, Ladonna
Alabama Stri
14.27 1 1
9 Doniver, Anyla
YMCA of Grea
12.15
14.28 2
10 Chambliss, Branazia
Gadsden Burners
14.70 2
11 Hill, A'Niya
Unattached
x15.12 1
12 Campbell, Kaydn
Alabama Titans
16.44 1
13 Moore, Alaysia
YMCA of Grea
16.86 1
Girls 15-16 100 Meter Dash
================================================================================
Name
Year Team
Seed
Finals Points
================================================================================
1 McCord, Mariah
Tricity Youth Track 12.51
12.73 10
2 Walker, Rashni
Walker Track Club
12.83 8
3 Walker, Karlee
Fast Feet fo
12.56
13.01 6
4 Duncan, Essence
Bishop john
12.56
13.11 5
5 Bennett, Kaylin
Alabama Titans
13.80 4
6 Boone, Michala
Bishop john
13.35
14.02 3
Smart Event Management LLC - Contractor License
Hy-Tek's MEET MANAGER 9:03 AM 6/3/2019 Page 3 MYIA Emerging Elite Athlete - 6/1/2019
Twilight Invitational Choccolocco Park Sports Complex
Results
....Girls 15-16 100 Meter Dash
7 Womack, Tionna
Pure Elite
13.70
14.21 2
Girls 17-18 100 Meter Dash
===================================================================================
Name
Year Team
Seed
Finals H# Points
===================================================================================
1 Riley, Jasmine
Max Speed Elite
11.52
12.14 2 10
2 Core, Casey
Tricity Youth Track 12.20
12.33 2 8
3 Vincent, Shania
Unattached
12.04
12.42 2 6
4 Conners, Mkiyah
Tricity Youth Track 12.56
12.61 2 5
5 Essex, Skylar
Unattached
12.63
13.00 2 4
6 Lampley, Jayla
Pure Elite
12.90
13.74 2 3
7 Mcghee, Amari
Pure Elite
13.41
15.21 1 2
8 Thomas, Lashanti
Pure Elite
13.10
x15.23 2
9 Mills, Tanjaunette
Alabama Titans
15.80 1 1
10 Henderson, Syncere
Unattached
15.20
x17.10 1
Girls 6 & Under 200 Meter Dash
================================================================================
Name
Year Team
Seed
Finals Points
================================================================================
1 Bothwell, Ashley
Fast Feet fo
37.46 10
2 Foster, Kalani
Fast Feet fo
40.22 8
3 Campbell, Aazaia
Fast Feet fo
x41.03
Girls 7-8 200 Meter Dash
===================================================================================
Name
Year Team
Seed
Finals H# Points
===================================================================================
1 Harris, Kamryn
City of Anniston
34.29 1 10
2 Parmer, Destinee
Gadsden Burners
36.20 1 8
3 Williams, Cylee
Gadsden Burners
37.62 3 6
4 Falls, Addison
Unattached
37.85 3 5
5 Armstead, Bri-Niyah
City of Anniston
39.72 2 4
6 Byers, Janyla
Gadsden Burners
x42.34 2
7 Smith, Laila
Unattached
44.65 2 3
8 Mcannally, Kennedy
Alabama Titans
53.56 2 2
Girls 9-10 200 Meter Dash
===================================================================================
Name
Year Team
Seed
Finals H# Points
===================================================================================
1 Taunton, Ariel
Ko. Flamez
31.20
32.51 2 10
2 Rooks, Morgan
Alabama Stri
33.56 1 8
3 Coleman, Bria
Tricity Youth Track 32.55
33.60 2 6
4 Parmer, Aveiona
Gadsden Burners
31.00
33.66 2 5
5 Smith, Leah
Unattached
34.69 1 4
6 Carmona, Gamaiya
Tricity Youth Track
35.78 1 3
7 Sutton, Aaliyah
Alabama Nightmares
37.04 1 2
8 Haynes, Quaniyah
Fast Feet fo
37.36 1 1
9 Sanks, Angel
Tricity Youth Track
x40.75 2
10 Carmona, Aiyanna
Tricity Youth Track 37.65
x43.81 2
Smart Event Management LLC - Contractor License
Hy-Tek's MEET MANAGER 9:03 AM 6/3/2019 Page 4 MYIA Emerging Elite Athlete - 6/1/2019
Twilight Invitational Choccolocco Park Sports Complex
Results
Girls 11-12 200 Meter Dash
===================================================================================
Name
Year Team
Seed
Finals H# Points
===================================================================================
1 Patton, Aubreiana
City of Anniston
29.62 1 10
2 Chandler, Diamonique
Unattached
28.70
29.97 2 8
3 Davis, Nevaeh
Tricity Youth Track 31.15
30.69 2 6
4 Crawford, Ja'Khyla
Bham Speedsters
30.73 1 5
5 Smith, Skyy
Tricity Youth Track 31.78
33.16 2 4
6 Kimbrough, Arika
Tricity Youth Track 34.58
x33.33 1
7 Morman, Alexia
Tricity Youth Track 32.68
x33.39 2
8 Gagakuma, Zuri
Bham Speedsters
33.92 1 3
9 Byers, Jahleah
Gadsden Burners
35.00 1 2
10 Coney, Sydney
Bham Speedsters
x35.64 1
11 Jakes, Jayla
Tricity Youth Track 33.25
x35.76 2
12 Whitten, Sa'Niyah
Tricity Youth Track 34.65
x37.64 1
13 Clements, Armani
Gadsden Burners
38.65 1 1
Girls 13-14 200 Meter Dash
===================================================================================
Name
Year Team
Seed
Finals H# Points
===================================================================================
1 Woods, Jimelia
Pure Elite
28.00
28.34 2 10
2 Foster, Kiarra
City of Anniston
28.55 1 8
3 Spruill, Janiyah
Tricity Youth Track 25.01
28.63 2 6
4 Preer, Sabria
Tricity Youth Track 26.78
28.96 2 5
5 Gibson, Hannah
Alabama Stri
28.97 1 4
6 Edwards, Keri
Unattached
28.00
29.30 2 3
7 Messer, Kensley
Tricity Youth Track 28.78
x30.27 2
8 Prestege, Genesis
Pure Elite
33.00
30.97 1 2
9 Chambliss, Branazia
Gadsden Burners
31.33 1 1
10 Robinson, Latia
Pure Elite
32.00
x36.83 1
Girls 15-16 200 Meter Dash
================================================================================
Name
Year Team
Seed
Finals Points
================================================================================
1 Walker, Karlee
Fast Feet fo
25.97
26.77 10
2 Kirksey, Brooklyn
Unattached
27.74 8
Girls 17-18 200 Meter Dash
===================================================================================
Name
Year Team
Seed
Finals H# Points
===================================================================================
1 Conners, Mkiyah
Tricity Youth Track 25.88
26.54 2 10
2 Lampley, Jayla
Pure Elite
26.30
28.49 2 8
Girls 7-8 400 Meter Dash
================================================================================
Name
Year Team
Seed
Finals Points
================================================================================
1 Williams, Cylee
Gadsden Burners
1:24.48 10
2 Jackson, Zaleigh
Gadsden Burners
1:21.00 1:25.49 8
3 Marshall, Naomi
Gadsden Burners
x1:30.52
4 Armstead, Bri-Niyah
City of Anniston
1:30.77 6
5 Mcannally, Kennedy
Alabama Titans
1:31.22 5
Smart Event Management LLC - Contractor License
Hy-Tek's MEET MANAGER 9:03 AM 6/3/2019 Page 5 MYIA Emerging Elite Athlete - 6/1/2019
Twilight Invitational Choccolocco Park Sports Complex
Results
Girls 9-10 400 Meter Dash
===================================================================================
Name
Year Team
Seed
Finals H# Points
===================================================================================
1 Taylor, Joy
YMCA of Grea
1:14.00 1:11.51 2 10
2 Fuller, Tori
YMCA of Grea
1:01.00 1:17.37 2 8
3 Rooks, Morgan
Alabama Stri
1:17.86 2 6
4 Rucker, Jaleah Marie
Alabama Stri
1:18.13 1 5
5 Jones, Keniya
City of Anniston
1:18.35 1 4
6 Coleman, Bria
Tricity Youth Track 1:15.00 1:18.54 2 3
7 Haynes, Quaniyah
Fast Feet fo
1:15.00 1:22.06 2 2
Girls 11-12 400 Meter Dash
================================================================================
Name
Year Team
Seed
Finals Points
================================================================================
1 Rone, Somer
YMCA of Grea
58.99 1:06.05 10
2 Chandler, Diamonique
Unattached
1:10.03 8
3 Taylor, Nia
YMCA of Grea
1:12.00 1:11.49 6
4 Smith, Skyy
Tricity Youth Track 1:09.00 1:13.88 5
5 Kimbrough, Arika
Tricity Youth Track 1:18.00 1:22.35 4
6 Clements, Armani
Gadsden Burners
1:26.19 3
Girls 13-14 400 Meter Dash
===================================================================================
Name
Year Team
Seed
Finals H# Points
===================================================================================
1 Price, Kyla
Gadsden Burners
1:04.95 1 10
2 Preer, Sabria
Tricity Youth Track 59.00 1:05.36 2 8
3 Walker, Jordyn
Unattached
1:43.99 1:06.32 1 6
4 Spruill, Janiyah
Tricity Youth Track 1:00.00 1:06.52 2 5
5 Dixon-Ephraim, Madeline
Alabama Titans
1:07.00 1:09.83 2 4
6 Howard, Makayla
Tricity Youth Track 58.90 x1:09.99 2
7 Herring, Abbie
Pure Elite
1:12.00 1:10.46 2 3
8 Fields, Jakayla
Tricity Youth Track 59.55 x1:10.96 2
9 Messer, Kensley
Tricity Youth Track 1:00.00 x1:11.33 2
10 Simmons, Karina
Unattached
1:09.00 1:11.53 2 2
11 Sims, Jamese
City of Anniston
1:20.81 1 1
12 Woods, Jimelia
Pure Elite
1:13.00 1:29.53 1
Girls 15-16 400 Meter Dash
================================================================================
Name
Year Team
Seed
Finals Points
================================================================================
1 Walker, Karlee
Fast Feet fo
59.91 1:00.29 10
2 Walker, Rashni
Walker Track Club
1:00.72 8
3 Roseman, Zy'Keria
Alabama Titans
1:07.67 6
4 Bennett, Kaylin
Alabama Titans
1:09.24 5
Girls 17-18 400 Meter Dash
===================================================================================
Name
Year Team
Seed
Finals H# Points
===================================================================================
1 Conners, Mkiyah
Tricity Youth Track 57.43 1:03.21 2 10
2 Thompson, Destiny
Tricity Youth Track 58.00 1:03.26 2 8
3 Beaufort, Kennedy
Lanier Thund
1:01.20 1:03.87 2 6
................
................
In order to avoid copyright disputes, this page is only a partial summary.
To fulfill the demand for quickly locating and searching documents.
It is intelligent file search solution for home and business.
Related download
- pdf submit form to donice snow administrative asst po box 227
- pdf 2017 omen s soccer quic acts
- pdf smart event management llc contractor license hy tek s meet
- pdf acip gadsden city board of education
- pdf 2016 2017 handbook for gscc athletes
- pdf sports the trussville tribune
- pdf the new mexico activities association physical form provides
- pdf southside
- pdf no name position class high school hometown athletics
- pdf academic affairs division
Related searches
- state of tennessee contractor license lookup
- tennessee general contractor license exam
- tennessee general contractor license search
- general contractor license requirements tn
- ca contractor license lookup
- tn contractor license renewal
- general contractor license virginia
- tn contractor license test
- general contractor license search alabama
- pa contractor license number lookup
- california state contractor license lookup
- mn contractor license lookup